ASR-Group Sp. z o.o.

 

ASR-Group to firma powstała na bazie kilkunastoletniego doświadczenia w branży lakierniczej. Naszym celem jest zapewnienie Państwu wyselekcjonowanych produktów wysokiej jakości dostosowanych do aktualnych potrzeb rynku. Nieustannie pracujemy nad powiększaniem oferty ASR-Group w celu zapewnienia coraz szerszej gamy produktów. Doświadczenie jakie posiadamy zapewni Państwu produkty dla prawdziwych profesjonalistów.

ASR-Group jest właścicielem marki Easy Line i jedynym importerem produktów firmy Chamaleon oraz Duxone (Axalta).

 

Duxone to niezawodny, wszechstronny system lakierniczy, opracowany specjalnie dla warsztatów lakierniczych, gdzie oprócz perfekcyjnej pracy liczy się również ekonomia.

Wydajny i łatwy w użyciu system Duxone zapewnia znakomitą jakość w konkurencyjnych cenach.

:: :: ::

 Marka Chamaleon powstała w 1965 roku z myślą o rynku niemieckim i charakteryzowała się wysoką jakością produktów, na której mogli polegać profesjonaliści z Niemiec. W 2002 roku firma postawiła na ekspansję rynku międzynarodowego, a w 2011 wspólnie z ASR-Group marka rozpoczęła sprzedaż na terenie Polski.

:: :: ::

EasyLine to marka własna od której zaczyna się historia ASR-Group. Jej twórcom przyświecała idea wprowadzenia na rynek profesjonalnych produktów w cenach dostosowanych do możliwości każdego warsztatu.

:: :: ::

Marka ASR to również szeroka, stale powiększana gama materiałów pomocniczych, od materiałów ściernych przez folie, kubki, na mikrofibrach kończąc. Działając w większości na zasadach importu i zakupów bezpośrednich jesteśmy w stanie zaoferować Państwu najlepszy stosunek cena/jakość.

 

Zachęcamy do zakupów i dzielenia się doświadczeniami.