Szpachle EASY Line

 

Szpachla Soft E-200
 
Charakterystyka
Drobnoziarnista szpachla wypełniająca SOFT E200. Charakteryzuje się dobrymi właściwościami modelowania w grubych jak i cienkich warstwach oraz łatwą obróbką. Dobranie optymalnej twardości szpachli SOFT E200 do twardości powłok lakierniczych oraz gładka powierzchnia bez porów, pozwala stosować produkt zarówno jako szpachlę wypełniającą jak i wykończeniową.
Zastosowanie
Do wypełniania nierówności na powierzchniach stalowych i poliestrowo-szklanych. Przeznaczona do obróbki ręcznej i maszynowej materiałami ściernymi na sucho. Daje się łatwo modelować nawet przy nakładaniu grubszych warstw.
Czytaj więcej...

 

 

Szpachla Extra Soft E-210
 
Charakterystyka
Light & Soft Extra E210 ultra lekka szpachla poliestrowa, charakteryzuje się bardzo dobrą przyczepnością do podłoży stalowych, aluminiowych, ocynkowanych, do drewna i laminatów poliestrowych. Miękka i łatwa w obróbce, jest lżejsza o 45% od uniwersalnych szpachli wypełniających.
Zastosowanie
Szczególnie zalecana do naprawy dużych powierzchni, np. dach, drzwi, pokrywa bagażnika, do karoserii samochodów osobowych i ciężarowych, autobusów i pojazdów szynowych.
Czytaj więcej...

 

 

Szpachla Glas Lekka E-220
 
Charakterystyka
Super lekka szpachla z włóknem szklanym. Charakteryzuje się kremową konsystencją, która pozwala na łatwe modelowania w warstwach 2 - 4 mm i szlifowanie wysokimi granulacjami materiałów ściernych. Możliwość stosowania wyższych granulacji materiałów ściernych (szlif zgrubny P120 - P150) oraz dostosowana twardość szpachli do powłok lakierowych eliminuje tworzenie się przejść pomiędzy szpachlą a naprawianą powierzchnią.
Zastosowanie
Do wypełniania nierówności na powierzchniach stalowych, aluminiowych, ocynkowanych i poliestrowo-szklanych.
Czytaj więcej...

 

 

Szpachla Glas E-230
 
Charakterystyka
brak opisu
Zastosowanie
brak opisu
Czytaj więcej...